KULATÉ OKÉNKO

PROSTOR TVŮRCŮ

Píšete? Překládáte? Fotíte? Malujete? 

Znáte někoho, kdo tvoří do šuplíku?

Pro autory začínající, (dosud) nerenomované, nebo pro autory, jimž z jakéhokoli jiného důvodu vyhovuje publikovat svou práci na stránkách Saturninovy obývací lodi, otevíráme KULATÉ OKÉNKO

(prostor pro tvůrce, který můžete využít - nebo věnovat jako dárek)

Publikovat v Kulatém okénku je možno v pěti kategoriích: 

poezie (a videopoezie)
výtvarné dílo
fotografie
krátká próza / blog
překlad (poezie, krátká próza)

Literární díla zatím zvládneme v češtině, ruštině, slovenštině a angličtině. Kdybychom rozšiřovali, dozvíte se to.

Podmínky pro zveřejnění:

Svou práci zašlete na saturninovaobyvacilod@gmail.com

Když ji schválíme k publikaci, dáme vám to vědět. 

Odpustíte si jedno kafe se sodovkou nebo pivo nebo tak něco a zakoupíte v našem projektu na Startovači odměnu s názvem Kulaté okénko - plavčík za 50 Kč. Tím jednak doložíte ochotu pro své dílo něco udělat, a zadruhé nám symbolicky uhradíte náklady. 

Vaše práce nemilosrdně podléhá naší editaci. Vyhrazujeme si také právo práci odmítnout bez vysvětlování a hádek, pokud půjde někudy proti našemu přesvědčení.

Nabízíme i možnost Vaši poezii nebo krátkou prózu (případně tvorbu někoho jiného jako dárek...) herecky zpracovat a natočit video, ukázky najdete TADY V tom případě nám napište a zvolte odměnu Videopoezie (Za 900 Kč).

Chcet-li věnovat prostor v kulatém okénku jako dárek, můžete darovat měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo roční permanentku. Zakupte poukaz DÁRKOVÉ OKÉNKO, na jeho stránce najdete další postup.

Vybrali jste si? 

V tom případě nám na mail saturninovaobyvacilod@gmail.com napište, který z výše uvedených dárkových poukazů by Vás zajímal, my se Vám ozveme a domluvíme se.

Pro začátek jsme schopni bez permanentky zveřejnit od jednoho autora v jedné kategorii jeden příspěvek týdně.

Jak můžete podpořit Kulaté okénko:

Pokud chcete sami publikovat, odeslali jste nám svou práci a máte od nás mail, že ji zveřejníme, vyberte si v našem projektu na Startovači odměnu Kulaté okénko - plavčík za 50 Kč. Vaši práci poté zveřejníme jak to nejrychleji zvládneme.

Okénko můžete podporovat i pravidelnou platbou, ta je skryta pod odměnou Kulaté okénko - kapitán za 100 Kč měsíčně.

Chcete-li se stát mecenášem projektu, zvolte odměnu Kulaté okénko - Admirál za 1000 Kč.

Měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční možnost publikovat v Kulatém okénku se skrývají pod odměnami Dárkové okénko jednorázové za 200 Kč, Dárkové okénko - čtvrtletní za 400 Kč, Dárkové okénko - půlroční za 700 Kč a Dárkové okénko - roční za 1000 Kč. Věnovat je možné i Dárkové okénko - neomezené za 3333 Kč.

Video s hereckým zpracováním Vaší tvorby (jedná se o jednu až tři básně dle délky nebo jednu krátkou prózu) najdete v odměnách projektu pod názvem Videopoezie za 900 Kč. UKÁZKA

Podporujte tvorbu, darujte tvořivě!

Moc se těšíme. 

Bude nám opravdu ctí, když naše Kulaté okénko využijete.


© 2020 Saturninova obývací loď/ Při výrobě těchto stránek jsme úpěli jen docela maličko.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky